Teknoloji

EA FC 24’te topu ellerinizle taşımanıza izin veren bir sorun düzeltildi!

 
Electronic Arts, futbol oyunu EA FC 24 için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme sayesinde oyuncuların topu elleriyle alıp filelere koşmasına neden olan sorun giderildi. Bu sorun elbette oyuncuların dikkatini çeken oldukça komik bir kusur olarak karşımıza çıkıyor.
 
EA FC 24’teki hatalar oyuncuları güldürüyor
 
 
 
Her yıl farklı hatalarla karşılaşan futbol serisi EA FC (eski adıyla FIFA), bu yıl da birçok hatanın acısını çekiyor. Teknik direktörlerin yarısının görünmemesinden, oyuncuların sürekli top kaybetmesine kadar çeşitli yanılgılarla karşı karşıya kalan oyunda bu kez topu alıp gol atma sorunu yaşandı. Artık yeni bir güncelleme ile bu sorun ortadan kalktı.
 
EA FC 24 artık Steam’de mevcut karışıkOyuncuların eleştirdiği noktaların olduğu yeni dönemde paketlere kadın oyuncuların da dahil edilmesi oyuncular tarafında birçok yankı yarattı. Bu konuda oyuncular, kadın futbolcuların başka bir yaklaşımla ele alınmasını savunuyor. paket.
 
EA FC 24 şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam ve Epic Games Store aracılığıyla) için mevcuttur.

karkamishaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu